Nieuwsbrief Repair Café juli 2018

Beste lezer,

‘Wat gaaf! Volgens fabrikant was led-lamp niet voor reparatie geschikt. Dat moet je hier niet zeggen. Hele leuke, leerzame sessie en met een werkende lamp vertrokken’.

Een tevreden bezoeker schreef deze mooie bijdrage onlangs in ons gastenboek. Kijk: daar doen we het voor. Heeft u thuis ook nog iets waarvan u hoopt dat een handig iemand het nog een nieuw leven kan inblazen? Voor de zomerstop heeft u nog één kans om Repair Café Den Haag te bezoeken: op zaterdag 14 juli bent u tussen 11.00 en 13.00 van harte welkom bij (het van harte aanbevolen) restaurant De Hagedis (Waldeck Pyrmontkade 116, stadsdeel Centrum). Bezoekers kunnen bij ons terecht met allerhande haperende – of daadwerkelijk kapotte – huisraad. Van naaimachine tot rijstkoker, van keyboard tot printer. Bijna niets is ons te gek. Ook met textiel, computers en fietsen helpen we onze bezoekers graag.

Na het Repair Café op 14 juli gaan we even op vakantie. Onze vrijwilligers een beetje kennende staan ze begin september dan weer vol ongeduld te trappelen om weer te beginnen. Dat doen we op zaterdag 8 september tijdens het Escampfestival, met dit jaar als thema ‘het grootste tuinfeest van Den Haag’. Nadere informatie volgt.

Een reparatie bij het Repair Café is gratis. Een vrijwillige bijdrage in onze fooienpot als waardering voor de moeite die onze vrijwilligers zich getroosten wordt echter zeer gewaardeerd: daarmee kunnen we onze kosten dekken. En mensen die ons een bijzonder warm hart toedragen kunnen voor € 25 per jaar Vriend van Repair Café Den Haag worden.

Meer informatie over het Repair Café van Den Haag kunt u vinden op onze website en ook op onze Facebook-pagina

Met vriendelijke groet,

Esther

Namens Repair Café Den Haag

E-mailadres, Website, Facebook, Twitter, Repair Café nieuwsbrief